KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14154348
nr 1415 4348
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, kvinna med blommor. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x52cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:18:37